579 7749 ico wu - Kocyk minky - idealna tkanina dla niemowląt

Kocyk minky – dla dzieci i niemowląt

Dzieciom kupujemy stale to co najlepsze. Wyłonione przez nas towary powinny być przystosowane dla dzieci i posiadać wysoką jakość. Oczywiście, aby dzieci mogły je używać przez kilka lat. Należałoby przeznaczyć na kupno danego towaru więcej pieniędzy, by dłużej korzystać z jego przeznaczenia. Niżej przedstawiamy kilka rad, na co zwrócić uwagę przy zakupie delikatnego kocyka dla maluchów.

Wybierz większą jakość

Decydując się na kupno kocyka wykonanego z tkaniny minky, należałoby zwrócić w szczególności uwagę na jakość materiałów, z którego został dokonany. Pozwoli to dłużej korzystać z kocyka i radować się jego wzornictwem. Kiedy jakość materiałów będzie wysoka, kocyk nie przekształci swego wyglądu po praniu, prasowaniu czy napinaniu, które może mieć miejsce w trakcie zabawy.

Indywidualny otulacz

Kocyk minky – służy dziecku do przykrycia, niemniej może być także świetnym dodatkiem do zabawy (na przykład fragmentem wyposażenia namiotu – dlaczego nie!). Toteż wskazane jest wybrać taki wzór, który będzie odpowiadał do wystroju pokoju dziecięcego czy zamiłowań kolorystycznych naszego malucha. Kocyki minky dla dzieci stworzone są najczęściej z połączenia dwóch materiałów. Najpopularniejsze utworzone są z polaru minky (najczęściej tego z wypustkami) i bawełny w kolorowe wzorki. Można spotkać się z kocykami, jakie zostały uszyte wyłącznie z tkaniny minky.

Odpowiedni rozmiar kocyka

Najpopularniejszym wymiarem kocyków są te, jakie mają mniej więcej 100 cm długości. Ich szerokość zwykle zaczyna się od 70 cm. Jest to optymalna wielkość kocyka, jaka będzie adekwatnie pasowała do dziecka i jego łóżeczka. Kocyki dla dzieci przedszkolnych są większe, najczęściej ich długość rozpoczyna się od 140 cm. Większa część rodziców wybiera większe kocyki, tak by mogły być one dłużej wykorzystywane. Nie ma jednakże sprawdzonej wielkości. Najlepszym rozwiązaniem jest indywidualne dopasowanie rozmiaru.

Kocyki minky dla maluchów to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które chcą otaczać się miękkimi, miłymi przedmiotami. Tegoż rodzaju akcesoria stają się coraz to popularniejsze, dlatego warto mieć pojęcie na co zwrócić uwagę przy zakupie. W ten sposób z pewnością zakup kocyka stworzonego z tkaniny minky będzie prostszy.