1805841741 dj lublin003 - Wykwalifikowany dj  w Lublinie

W naszej tradycji wesela przeważnie organizuje się huczne i wystawne, koniecznie przy dobrej muzyce. Dzięki temu można się świetnie bawić przez całą noc, dlatego też powinno się przypilnować tego, aby prezentowała ona odpowiedni poziom.

Muzyka na weselu – DJ – wodzirej a może zespół ?

1777971448 dj na wesele lublin009 - Wykwalifikowany dj  w Lublinie
Możliwości są dwie, to znaczy albo DJ albo zespół weselny. Jeśli chodzi o koszty, to tutaj bez wątpienia DJ będzie miał znaczną przewagę. Jeśli chodzi o niego to do opłacenia jest tylko pojedyncza osoba, zaś przy zespole tych osób może być nawet pięć czy sześć. Jeśli się do tego dołoży konieczność zapewnienia całonocnego wyżywienia, to różnice w kwocie mogą być naprawdę wysokie. Kolejnym plusem przemawiającym za wyborem DJ-a jest znacznie szerszy wybór utworów. Tak naprawdę nie będzie tu żadnego ograniczenia, dobry Dj na wesele Lublin zagra praktycznie wszystko, czego zażyczą sobie narzeczeni. Oczywiście warto z nim wcześniej tę kwestię poruszyć, aby mógł się odpowiednio przygotować, lecz z reguły nie ma większego problemu ze spełnieniem nawet bardzo wymyślnych oczekiwań. Są jednak osoby, dla jakich wesele bez granej na żywo muzyki nie jest prawdziwym weselem. To jest poważny argument za wynajęciem zespołu, ponieważ rzeczywiście taka oprawa muzyczna ma w sobie coś wyjątkowego. Niektóre rodzaje muzyki dużo lepiej będą się prezentować właśnie grane przez muzyków, dodatkową zaletą zespołu jest to, że może on zagrać nie tylko na samej sali, ale także towarzyszyć młodej parze w domu, podczas drogi czy w kościele.

DJ Lublin

1266901355 dj lublin009 - Wykwalifikowany dj  w LublinieBez względu na to, czy ktoś się będzie decydował na DJ-a czy na orkiestrę, to musi się liczyć z tym, że o wynajęcie zadbać należy dużo wcześniej. Nie inaczej będzie w przypadku DJ Dolara, który od kilkudziesięciu lat z powodzeniem bawi gości na weselach, studniówkach czy imprezach firmowych. W zakres jego repertuaru wchodzą tysiące utworów z różnych stylów, specjalizuje się przede wszystkim w muzyce od lat 60-tych do 90-tych, oraz biesiadnej i disco polo. Co ważne, muzykę gra tylko z oryginalnych płyt, mowy nawet nie ma o coraz popularniejszym w branży puszczaniu jej z plików MP3. Dużą zaletą zamówienia DJ Dolara na uroczystość weselną jest to, że oprócz samego puszczania muzyki może się on także zająć prowadzeniem całej imprezy i zabawianiem gości. Niejednokrotnie współpracuje też z zawodowym wodzirejem, dzięki takiemu duetowi z pewnością nie będzie żadnej szansy na to, aby się nudzić. W przypadku tego DJ-a także trzeba pamiętać o tym, że z powodu dużej popularności może on mieć dość dalekie terminy. Ale w zamian oferuje świetną zabawę do białego rana, dopasowany do życzeń repertuar i indywidualne podejście do każdej imprezy. Oczywiście można zaplanować sobie wszystko wcześniej, ustalając zarówno rodzaj muzyki, jak też atrakcje oraz zabawy.