982403944 bmwX4 01 - GlobalEliteCar - Wynajem samochodów Warszawa

Wynajem samochodów sportowych Warszawa

1598231646 4 11 1299 panigale s - GlobalEliteCar - Wynajem samochodów WarszawaNa rynku wypożyczalni samochodów w naszym kraju niewątpliwie wyróżnia się firma oferująca wynajem samochodów sportowych Warszawa GlobalEliteCar. Oprócz standardowych pojazdów posiada ona bowiem w swojej ofercie parę niezwykłych modeli dedykowanych miłośnikom szybkości oraz luksusu. Firma skupia się bowiem przede wszystkim na wypożyczaniu samochodów ekskluzywnych i sportowych. Do tej pierwszej grupy można między innymi zaliczyć Mercedesy, Audi oraz BMW, a także Lexusy oraz Volvo. Z kolei oferta sportowych marek to klasyka tego gatunku. Ferrari, Porsche czy Maserati to marki znane wszystkim kierowcom, a obecnie dostają oni możliwość jazdy nimi. Uzupełnieniem oferty są praktyczne, dobrze sprawdzające się zarówno na terenie miasta jak i warunkach terenowych suvy. Wszystkie samochody dostępne w ofercie firmy GlobalEliteCar są albo nowe albo mające najwyżej kilka lat, sprawdzone pod kątem stanu technicznego i praktycznie w pełno gotowe do jazdy. Już teraz można zapewnić sobie niezapomniane wrażenia czy też spełnić marzenia z dzieciństwa, pożyczając jeden z tych wspaniałych samochodów.

Wynajem krótkoterminowy

1594433902 porsche 04 - GlobalEliteCar - Wynajem samochodów WarszawaJedną z propozycji firmy GlobalEliteCar jest krótkoterminowy wynajem, zgodnie z cennikiem oznacza to czas od jednego do trzydziestu dni. Tego typu rozwiązanie idealnie się sprawdza w przypadku osób podróżujących albo potrzebujących pojazdu na niewielki okres czasu. Mogą z niego korzystać zarówno prywatni kierowcy jak również rozmaite firmy oraz instytucje. Przy wynajmie krótkoterminowym GlobalEliteCar zapewnia procedury uproszczone do niezbędnego minimum, w celu podpisania umowy wystarczy mieć przy sobie czynne prawo jazdy oraz drugi dokument tożsamości. Umowa wynajmu jest niezwykle czytelna i prosta, nie zawiera żadnych pisanych drobnym drukiem paragrafów. Tak samo jest w przypadku cennika, który jest zaprezentowany na stronie internetowej. Przy niektórych pojazdach wyszczególniona jest informacja do „negocjacji”, oznacza to, że w celu uzgodnienia ceny za wynajem należy się skontaktować z pracownikami firmy. Rezerwacji na wybrany samochód można dokonywać przez całą dobę, w razie potrzeby jest możliwość sprawnego zorganizowania i dostarczenia go we wskazane miejsce.

Wynajem długoterminowy

1357429665 Ducati 1299 Panigale S - GlobalEliteCar - Wynajem samochodów WarszawaJeżeli ktoś potrzebował będzie samochodu na dłuższy okres czasu, przykładowo 12, 24 lub 36 miesięcy, to wypożyczalnia GlobalEliteCar zaoferować mu może bardzo przystępne warunki wynajmu długoterminowego. Rozwiązanie to w szczególności polecane jest właścicielom firm, którzy w ten sposób będą mogli zoptymalizować wydatki związane z użytkowaniem pojazdu. Lecz coraz chętniej korzystają też z niego indywidualni klienci, którzy z różnych powodów nie zamierzają kupować własnego auta. To, co wyróżnia wynajem długoterminowych oferowany przez wypożyczalnię GlobalEliteCar, to między innymi brak opłat wstępnych. Wszystkie oferowane w takiej formule auta są zadbane i komfortowe, mają idealny stan techniczny i bogate wyposażenie. Wypożyczający są również chronieni na wypadek mogących się przytrafić wypadków losowych dzięki kompleksowemu ubezpieczeniu, które opłaca wypożyczalnia. Następną zaletą tego typu rozwiązania jest praktycznie żaden wpływ wynajmu na możliwości kredytowe, oraz możliwość rozwiązania umowy w każdej chwili.